Новини

на попередню сторiнку

Блогер вважає зникнення Першотравня в Олександрії негативним явищем (відео)

Блогер вважає зникнення Першотравня в Олександрії негативним явищем (відео)

Олександрійський журналіст Віктор Голобородько у черговому випуску блогу «У п’ятницю» висловив свою думку про те, чому вважає «зникнення» Першотравня в Олександрії і на Кіровоградщині,  негативним явищем. Новий випуск відеоблогу можна вже переглянути у мережі або подивитись на сайті «Олександрійські новини».

«Я згадав про Першотравень у його істинному значенні. По-перше, його почали відзначати анархісти, а не комуністи. По-друге - це був захист прав робітників, за восьмигодинний робочий день. Що у цьому поганого? Виходить у нас або робітників немає або ця проблема вже не актуальна. А взагалі - це свято профспілок, які захищали людей праці. Я не помічаю діяльність профспілок. Може хтось її бачить, але я ні. Якщо вони навіть на своє свято вивести прихильників не можуть, навіть три-п’ять чоловік, то і профспілки віртуальні? Хотілось би щоб це було не так», - розповів автор програми.


«Згадав знову мовний закон. Міфи народжуються вже нові і тиражуються із шаленою швидкістю. Тому і про це говорив знову. А ще згадав новий закон про комунальні послуги, що почав діяти в більшій частині, з 1 травня. Там дуже багато нового і це варто знати всім, хто використовує воду, газ, електроенергію і головне – платить за обслуговування будинку чи прибирання території. Говорив про великодній уїк-енд тривалістю майже тиждень і чудовий душевний настрій, який я отримав коли побував разом із громадою храму Христа Спасителя в місті Олександрії на Пасху», - поділився змістом програми Віктор Голобородько.

Нагадаємо щоп’ятниці на сайті «Олександрійські новини»  а також на Ютюб-каналі сайту, на сторінці у фейсбук, можна переглянути новий випуск відеоблогу «У п’ятницю з Віктором Голобородьком». Цього разу це буде п’ятий випуск.

У попередньому мова була про вибори у місті Президента під час повторного голосування і про страшилки мовного закону.0    836     03.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!