Новини

на попередню сторiнку

На лобовому склі авто з’явиться радіомітка разом із паперовою посвідкою про перевірку техстану

На лобовому склі авто з’явиться радіомітка разом із паперовою посвідкою про перевірку техстану

Формат документу, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану з 1 травня оновлено. До паперового бланку протоколу додаватиметься «суб’єктами здійснення ОТК» самоклейну мітку радіочастотної ідентифікації, повідомляють «Олександрійські новини».

«Відповідно до пункту 30.2 Правил дорожнього руху, власник транспортного засобу зобов’язаний закріпити мітку в правій верхній частині вітрового скла, з його внутрішнього боку.

Нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів ОТК. Також, контролюючим органам буде легше перевіряти, чи допущено певний транспортний засіб до участі в дорожньому русі: інформацію зі самоклейної мітки радіочастотної ідентифікації незабаром стане можливо зчитувати з відстані за допомогою спеціального технічного устаткування», - повідомляє Головний сервісний центр МВС України.

ЧИМ ВВЕДЕНО? Зміни в порядку проведення ОТК затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 р. № 46, що було опубліковано 7 лютого 2019 р. та яка набуває чинності через три місяці з моменту публікації. Якщо власник транспортного засобу, що підлягає обов’язковому технічному контролю, отримав бланк протоколу ОТК до набрання чинності ПКМУ від 23 січня 2019 р. № 46, він зможе користуватися документом старого зразка до моменту закінчення строку його дії.

ОТК підлягають певні категорії транспортних засобів, що беруть участь у дорожньому русі та пройшли державну реєстрацію. Обов’язковий технічний контроль транспортних засобів здійснюють суб’єкти проведення ОТК, які мають на правах власності або користування обладнання, що дає змогу перевіряти технічний стан транспортних засобів на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.

Отримати додаткову інформацію та консультації можна за телефоном (044) 290-19-88 та на Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

Інфографіка з сайту Головного сервісного центру МВС України


0    452     03.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!