Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії у міській раді оприлюднили заходи які відбудуться до Дня Перемоги

В Олександрії у міській раді оприлюднили заходи які відбудуться до Дня Перемоги

В Олександрії у міській раді оприлюднили заходи які відбудуться до Дня Перемоги, повідомляють «Олександрійські новини».

В Олександрії затверджено план заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, - інформують у міській раді.

У навчальних закладах відбудуться виховні години, виставки, зустрічі з ветеранами війни, учасниками бойових дій.

Протягом травня у бібліотеках пройдуть години пам’яті, літературно-патріотичні ранки, диспути, а також будуть представлені виставки та викладки матеріалів.

У кінозалі Центру дитячої та юнацької творчості 7-8 травня для учнівської молоді відбудеться показ документального фільму «Страшні відгуки війни».

У музейному центрі ім.Худякової А.Ф. із 5 по 12 травня діятиме краєзнавча виставка «Вони дійшли до Берліну: олександрійці – шляхами Перемоги»; із 7 по 15 травня – виставка з фондів музею «Вони здобували Перемогу».

У територіальному центрі 7 травня відбудеться день відкритих дверей для ветеранів, де вони зможуть отримати консультації фахівців пенсійного фонду, управління праці, юриста та медичної сестри, перукаря, швачки і відвідати святковий концерт.

В рамках акції «Зірка пам’яті» активізовано волонтерський рух, який передбачає відвідування та надання необхідної допомоги учасникам бойових дій, яких сьогодні в Олександрії залишилося лише 37 чоловік.

Основні загальноміські заходи до Дня Перемоги пройдуть 8 та 9 травня.

Традиційно 8 травня о 10 годині у Перемозькому мікрорайоні відбудеться літературно-музична композиція і покладання квітів до Братської могили радянських воїнів.

Об 11 годині 30 хвилин мітинг-реквієм пройде біля меморіалу військовополоненим по вул.О.Скічка (Радянській).

9 травня відбудуться мітинги і покладання квітів до всіх братських могил, обелісків, місць поховань воїнів у місті, селищах та селах.

О 8 годині захід відбудеться на військовому кладовищі по Куколівському шосе.

О 9 годині в мікрорайоні 8-ї школи пройде туристсько-краєзнавчий похід місцями визволення Олександрії.

О 10 годині біля Братської могили по вул. Діброви відбудеться загальноміський мітинг. Хода колони олександрійців з ветеранами розпочнеться о 9 годині 50 хвилин від площі Соборної по головному проспекту до Братської могили.

Цього ж дня у ПК «Світлопільський» об 11 годині 30 хвилин відбудеться святкова театралізована концертна програма «Вальс Перемоги». Вхід вільний.

Після заходу на майданчику перед Палацом культури розпочнеться частування ветеранів і гостей свята «солдатською кашею».

0    541     02.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!