Новини

на попередню сторiнку

Пасажири Кіровоградщини мають можливість купувати електронний квиток на автобус, потяг та літак без зайвого клопоту

Пасажири Кіровоградщини мають можливість купувати електронний квиток на автобус, потяг та літак без зайвого клопоту

Пасажири Кіровоградщини мають можливість купувати електронний квиток на автобус, потяг та літак без зайвого клопоту, повідомляють «Олександрійські новини».

Зручно, швидко, всього за декілька хвилин та кліків ПриватБанк пропонує придбати електронні квитки на автобус на спеціальному сайті, в Приват24 , користуючись  мобільним додатком на смартфоні. Крім того, для зручності клієнтів, працюють сервіси продажу квитків і у терміналах самообслуговування та відділеннях ПриватБанку, - інформують у прес-службі ПриватБанку.

Сьогодні Приват24 надає можливість придбати квитки на автобус як з автовокзалів Кропивницького, так і інших міст України. Купити онлайн квиток можна до сіл, міст України, а також багатьох міст Європи і колишнього СНД, зазначають у прес-службі.

Минулого року жителями Кіровоградщини в  Приват24 було придбано 7,1 тисячі, а в першому кварталі цього року - вже 2,9 тисячі квитків на автобус. Через сервіси ПриватБанку минулого року українці купили 416,6 тисячі квитків, а вже за перший квартал нинішнього - 131,6 тисячі, - додають у прес-службі ПриватБанку у Кіровоградській області.


0    436     02.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!