Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці можуть підписати петицію у підтримку визнання Бундестагом Голодомору в Україні геноцидом (текст)

Олександрійці можуть підписати петицію у підтримку визнання Бундестагом Голодомору в Україні геноцидом (текст)

Олександрійці, як і інші жителі Кіровоградщини можуть скористатись правом підписати петицію у підтримку визнання Бундестагом – парламентом Німеччини - Голодомору в Україні геноцидом. Журналісти «Олександрійських новин» пройшли реєстрацію на сайті Бундестагу за декілька хвилин.

Для цього потрібно зайти на сайт парламенту за посиланням, де зареєстрована петиція під номером 89118. Як показує відлік часу, вона внесена на розгляд і підтримку 29 квітня. Завершення її підписання має відбутися 27 травня.

На сайті зазначено, що Бундестаг, як і 23 держави світу, може підтримати рішення про те, що Голодомор в Україні в 1932-1933 роках - це геноцид українського народу, який спровокований радянським режимом під керівництвом Сталіна. Автори петиції стверджують про знищення від 7 до 10 мільйонів українців внаслідок цих дій влади.

У тексті петиції, яку в оригіналі можна прочитати тут, зазначається, що мова йде про штучний голод, а не голод ,що спричинений стихійними явищами чи природними катаклізмами.

Для підписання петиції достатньо пройти нескладну процедуру реєстрації, клікаючи на кнопку «Ich bin neu hier». Для цього потрібно використати власні контактні данні та вказати електронну пошту і країну підписанта.

Після проведення реєстрації і підписання, на елеронну пошту приходить лист із підтвердженням підписання.
0    337     02.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!