Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині після перевірки протипожежного захисту культових споруд притягнуто до адмінвідповідальності 153 особи

На Кіровоградщині після перевірки протипожежного захисту культових споруд притягнуто до адмінвідповідальності 153 особи

На Кіровоградщині після перевірки протипожежного захисту культових споруд притягнуто до адмінвідповідальності 153 особи, повідомляють «Олександрійські новини».

У березні цього року здійснено перевірку стану протипожежного захисту культових споруд, які розташовані в області. Про результати перевірок повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області Роман Шаповалов під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, - інформують на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації.

За словами посадовця, культові споруди відносяться до об'єктів з масовим перебуванням людей, окремі з них є пам'ятками архітектури, тому пожежі на них можуть мати непередбачуваний характер, нанести значний матеріальний збиток та призвести до загибелі людей. За результатами перевірок встановлено, що на більшості культових споруд вживаються організаційні заходи щодо пожежної безпеки: призначені відповідальні посадові особи за дотримання протипожежного режиму, з обслуговуючим персоналом проводяться відповідні інструктажі, з прихожанами здійснюється робота по роз'ясненню правил безпечної життєдіяльності, - зазначають на сайті облдержадміністрації.

У той же час протипожежний захист окремих будівель (приміщень) культових споруд потребує поліпшення, оскільки пункти приписів органів державного нагляду у сфері пожежної безпеки тривалий час не виконуються. Зокрема, не захищено пристроями блискавкозахисту 42 культові споруди, не проведено заміри опору ізоляції електромережі 165 об’єктів, на 171 об’єкті дерев'яні конструкції покрівлі будівель не оброблені вогнезахисними речовинами. Окрім цього, не забезпечено первинними засобами пожежогасіння у повному обсязі 88 культових споруд, а у 109 - не проведено технічне обслуговування наявних вогнегасників. Системами пожежної сигналізації не обладнано приміщення 54 будівель.

Дані порушення можуть призвести до виникнення пожежі, несвоєчасного її виявлення та швидкого поширення вогню, що ускладнить дії пожежно-рятувальних підрозділів та не дозволить ліквідувати загорання на початковій стадії. За виявлені порушення вимог пожежної безпеки притягнуто до адміністративної відповідальності 153 посадові особи, - додають на сайті.

Фото з архіву прес-служби У ДСНС


0    287     02.05.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!