Новини

на попередню сторiнку

Журналісти розказали про стан юного спортсмена, якого вдарив струм напругою 27000 вольт

Журналісти розказали про стан юного спортсмена, якого вдарив струм напругою 27000 вольт

Журналіст телеканалу «1+1» Олена Шворак розповіла про трагічну подію, що сталася в Олександрії на Кіровоградщині. Мова про нещодавній випадок з ударом струмом юного спортсмена на залізничній станції Олександрія, повідомляють «Олександрійські новини».

За свідченням лікарів лікування має тривати найменше 2-3 місяці. Єгор Діхтярук переніс декілька операцій, починається відновлення шкіри, але кількість операцій навіть досвідчені лікарі поки що не прогнозують.

Як розповідають у телесюжеті журналісти, напруга сягала 27000 вольт і могла викликати раптову смерть, проте хлопець чудом вижив.

«Хлопець заліз на вагон. Невідомо чи він торкнувся, чи ні контактного проводу. Свідки які знаходились на платформі, пасажири потягу побачили  спалах, гучний звук почули. Побачили, що хлопець лежить на землі», - розповідає у сюжеті «плюсів» Сергій Карауш, начальник залізничної станції Олександрія.


Хлопець горів. Люди загасили його куртками і викликали швидку. Мама хлопчика Тетяна Діхтярук дякує всім, хто порятував у ту мить життя дитини: «Хочу подякувати всіх людей, які у момент нашого горя були на території поруч і порятували мою дитину, загасили на ньому вогонь. Хочу сказати велике спасибі тим людям, які допомагають нам на сьогоднішній день».

За інформацією лікарів, Єгор Діхтярук, що має визначні спортивні досягнення сьогодні перебуває у кризовому стані – 55% тіла – це опік. Тому йому доведеться продовжувати лікування, щоб врятуватися від наслідків завданого удару.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Олександрії, під час футбольного матчу збиратимуть гроші на лікування Єгору Діхтяруку.

Тоді ж ми повідомляли, що юного спортсмена вже підтримали здачею крові спортсмени Олександрії та вояки Національної гвардії України.

Для тих, хто може допомогти:

Номер картки Приватбанк, 4149 4390 0836 1010 (Діхтярук Світлана Леонтіївна, бабуся Єгора).

Телефон для зв’язку з рідними: 066 479 20 11 – Юлія, хрещена мама Єгора.

0    1459     30.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!