Новини

на попередню сторiнку

У відеоблозі «У п’ятницю…» розповіли про вибори та чим страшний мовний закон для політиків (відео)

У відеоблозі «У п’ятницю…» розповіли про вибори та чим страшний мовний закон для політиків (відео)

У новому випуску відеоблогу «У пятницю…» йде мова про результати виборів президента України в Олександрії на Кіровоградщині. Також у відоблозі йде розповідь про те, чому для деяких політиків ухвалення мовного закону парламентом є дуже страшним, повідомляють «Олександрійські новини».

«Я розповів детальніше про те, які ми маємо результати по виборам і зупинився не на рейтингах двох кандидатів (поки що кандидатів), а на тому чи є загрозливою цифра більше 40% тих, хто не прийшов на вибори взагалі. Важливою є тема мовного закону. Трохи і про нього розповів, бо «страшилок» багато, а об'єктивної інформації мало.

Я відстежував всі зміни і численні правки, бо все це стосується моєї роботи- роботи журналіста. Суть приблизно така: там де до вас звертається касир, водій маршрутки чи викладач ВУЗу – має бути українська. А от коли треба термінова допомога поліцейського чи лікаря, можна як завгодно звернутись і почути відповідь на зрозумілій мові. І дійсно тут не до перекладу (кому треба) і тут вже що згадалось, те і використовуйте. Але в принципі проблеми того, щоб говорити рідною українською мовою я не бачу. І скарг таких, що ми видаємо в місті газету раніше російською ,а тепер українською теж не чув. Це страшилка для тих політиків, які активно використовують мовне питання для того, щоб пропхатися у парламент і далі спекулювати на дво-, трьо-, п’ятимовності. Це просто знущання, коли питання вирішили і треба опікуватись економікою і розвитком», - розповів ідею програми Віктор Голобородько.


Нагадаємо, журналіст, редактор місцевого видання «Городской курьер/Міський кур’єр» Віктор Голобородько запропонував обговорення цікавих подій міста у відеоблозі «У п’ятницю з Голобородьком». Вийшло декілька випусків, в тому числі про підсумки виборів Президента в Олександрії. Другий випуск, був записаний у місті Дніпро і розповідав про пресу, політиків і взаєморозуміння.  У третьому випуску мова йшла про «дискваліфікацію» звання Почесного громадянина Олександрії.


0    524     26.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!