Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині місцева влада не визначила жодного безпечного місця відпочинку на водоймах

На Кіровоградщині місцева влада не визначила жодного безпечного місця відпочинку на водоймах

На Кіровоградщині місцевими органами виконавчої влади не визначено жодного безпечного місця відпочинку на водоймах, повідомляють «Олександрійські новини».

«З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах протягом купального сезону місцеві органи виконавчої влади щороку до 1 квітня зобов’язані визначати на картах-схемах земельні ділянки та водний простір, придатні для організації пляжів, а також місця для занять водними видами спорту. Однак цього року відповідна робота ще не проведена у жодному районі і місті…

Заходи, які вживаються в області для попередження нещасних випадків на водних об'єктах, проаналізовано на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», - інформує офіційний сайт Кіровоградської обласної держаної адміністрації.

Цього року в області спостерігається зменшення на 40% кількості загиблих на воді порівняно з аналогічним періодом минулого року: станом на квітень 2019 року на водоймах області загинуло 6 осіб, а 2018 року – 10», - зазначають на сайті Кіровоградської ОДА.

Минулого року на водоймах у місті Кропивницький загинуло 8 осіб, у Гайворонському та Добровеличківському районах загинуло по 4 особи, у Благовіщенському, Кропивницькому, Маловисківському, Новоархангельському, Новоукраїнському, Світловодському районах – по 3 особи, а у Вільшанському і Долинському районах та в місті Олександрія – по 2 особи.

Порушення в експлуатації місць масового відпочинку на воді мають типовий характер: не проведено обстеження та очищення акваторій дна водойм, не передбачено розгортання відомчих сезонних рятувальних постів, які повинні бути укомплектовані рятувальниками, та забезпечені рятувальним майном, у місцях, заборонених для купання, не встановлено щити з написами "Купатися заборонено", небезпечні для купання місця не позначені буями з написами "Небезпечно".

Фото «Pixabay»


0    375     26.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!