Новини

на попередню сторiнку

В багатоповерхівці на центральному проспекті Олександрії комунальники знайшли причину підтоплення після публікацій у ЗМІ (фото)

В багатоповерхівці на центральному проспекті Олександрії комунальники знайшли причину підтоплення після публікацій у ЗМІ (фото)

В багатоповерхівці по проспекту Соборному, 107 в Олександрії на Кіровоградщині, після публікації журналістів, комунальники знайшли причину підтоплення менше ніж за добу, повідомляють «Олександрійські новини».

Після того як про проблему повідомили «Олександрійські новини» і нею зацікавились представники різних комунальних служб, було знайдено причину підтоплення будинку – забита каналізація.

Прочистка одразу в районі трьох будинків дала результат і припинила постійне підтоплення багатоповерхівки.

За словами голови ОСББ «Соборний 107» Любов Федоренко, підвал знову сухий і води в ньому немає. Завершальні ремонтно-відновлювані роботи проводять тепловики.

Нагадаємо, що вчора ми розповідали про те, що жителі будинку на центральному проспекті в Олександрії потерпають від байдужості комунальників, хоча напередодні взяли кредити на енергоефективність і змогли вкласти їх у реконструкцію.
Фото "Олександрійські новини"

0    604     26.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!