Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці перемогли у V турнірі з футболу команд шкіл-інтернатів Кіровоградської області (фото)

Олександрійці перемогли у V турнірі з футболу команд шкіл-інтернатів Кіровоградської області (фото)

Футболісти-аматори з Олександрії здобули перше місце у V турнірі з футболу команд шкіл-інтернатів Кіровоградської області, повідомляють «Олександрійські новини.

Друге місце – у футболістів з Піщанобрідської школи-інтернату, а третє у учнів ліцею «Сокіл», розповіли в управлінні превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

Турнір відбувається за ініціативи обласного главку Національної поліції та за підтримки профспілкової організації.

Цьогоріч у турнірі взяли 9 команд – представники Бобринецької, Заваллівської, Добровеличківської, Знам’янської, Маловисківської, Рівненської, Олександрійської, Піщанобрідської шкіл-інтернатів та «НВО Сокіл» міста Кропивницького.

Підтримати юних спортсменів на чемпіонат прибули заступник керівника поліції області Олексій Ніколаєв, начальник відділу ювенальної превенції Сергій Бочарніков, голова Кіровоградської обласної федерації футболу Віктор Безсмертний, заступник голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в області Олександр Гусак, а також голова профспілкової організації атестованих працівників ГУНП в області Валерій Шевчук.

Переможці отримали кубки та медалі, всі інші команди у якості заохочення – кубки, окремо було нагороджено і наймолодшого гравця змагань. 

Також голова федерації футболу кожній команді подарував футбольний м’яч.
0    369     25.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!