Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії використовували гроші на освіту неефективно і тепер має бути скорочено 111 вчителів (відео)

В Олександрії використовували гроші на освіту неефективно і тепер має бути скорочено 111 вчителів (відео)

В Олександрії анонсували імовірне скорочення 111 ставок вчителів і закриття чотирьох шкіл - Звенигородської, Мартоіванвіської, школи № 7 та школи мистецтв, повідомляють «Олександрійські новини».

Для обговорення таке рішення надав депутатам міської ради Олександрійський міський голова Степан Цапюк на позачергові сесії міської ради, яка відбулась сьогодні, 24 квітня.

С. Цапюк повідомив, що кошти на освітні заклади використовувались нераціонально і тепер необхідно шукати рішення проблеми щодо скорочення фінансування на більше, ніж 7 мільйонів. «В цьому році у нас була перевірка фінінспекції і в акті фінінспекції було зазначено, що ми з вами порушили… рішення… по приведенню штатних одиниць до того фінансування, якого було надано управління освіти державою і зазначили, що ці кошти були використанні не за призначенням, не ефективно», - повідомив С. Цапюк


Яким чином діятиме міська влада, остаточно невідомо. Мер пообіцяв незабаром оприлюднити бачення виконавчої влади на подальші кроки у напрямку ефективного використання бюджетних коштів. «В найближчий час ми доведемо до вас інформацію, а що ми будем робити з школою мистецтв, яка більше мільйона-півтора у нас тяне, а що ми будемо робити з 7 школою, де всього лиш 60 учнів», - зазначив С. Цапюк.

0    3888     24.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!