Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині в кожній ОТГ буде жити і працювати дільничний офіцер поліції (фото)

На Кіровоградщині в кожній ОТГ буде жити і працювати дільничний офіцер поліції (фото)

На Кіровоградщині у кожній об'єднаній територіальній громаді буде жити і працювати дільничний офіцер поліції, повідомляють «Олександрійські новини».

З приводу цього сьогодні, 24 квітня, відбувся захід за участі керівника обласного главку відомства Романа Козьякова, його заступника Олексія Ніколаєва  та голів об’єднаних територіальних громад і селищних рад, повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Проектом передбачено забезпечити кожну ОТГ дільничним офіцером поліції, який житиме та працюватиме на її території. У свою чергу, об’єднанні територіальні громади створюватимуть відповідне робоче місце для дільничного, а також, із урахуванням можливостей, сприятимуть забезпеченню автотранспортом, оргтехнікою та пально-мастильними матеріалами.

На сьогодні вже 13 громад надали згоду на впровадження проекту та введення додаткових посад дільничних офіцерів поліції. Із головами цих ОТГ та селищних і сільських рад Головним управлінням поліції області в особі його керівника було підписано меморандум про співпрацю та партнерство, - інформують у поліції.


0    1509     24.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!