Новини

на попередню сторiнку

Жорстокий напад на 22-річну дівчину у центрі Олександрії: поліція вивчає маршрут, залучила кінологів та проводить експертизи (відео)

Жорстокий напад на 22-річну дівчину у центрі Олександрії: поліція вивчає маршрут, залучила кінологів та проводить експертизи (відео)

Жорстокий напад на 22-річну дівчину у центрі Олександрії: поліція вивчає маршрут, залучила кінологів та проводить експертизи, повідомляють «Олександрійські новини».

Дії поліції щодо розкриття резонансного злочину прокоментував начальник Олександрійського міського відділу поліції Володимир Хвостов.

Він уточнив, що резонансний злочин на особливому контролі і над його розкриттям активно працює особовий склад міськвідділу. «Для огляду місця події залучалися експертні служби, в тому числі кінологічні служби. Вони відпрацьовували місце події та прилеглу територію», - уточнив В. Хвостов.


«Дівчина перебуває у лікарні. Її стан стабільний, задовільний. По тілесним ушкодженням ми проводимо ряд експертиз, щоб визначитися остаточно із їх тяжкістю. Проводимо ряд слідчих і розшукових першочергових дій. Проводяться ряд судово-медичних експертиз, маршрут руху особи, з ким могла пересікатися, відпочивати», - повідомив В. Хвостов.

За словами начальника міськвідділу поліції, він не має права розголошувати подробиці слідства та інформацію, яка відома, для того щоб не перешкоджати ефективному розслідуванню справи.

Начальник міськвідділу попросив також звернути увагу жінок і дівчат на особисту безпеку, особливо вночі.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що в Олександрії розбили обличчя і зламали щелепу 22 річній дівчині.

Фото умовне з ресурсу pixabay.com.

0    1449     24.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!