Новини

на попередню сторiнку

Міністр який має відношення до Олександрії продовжить роботу у Кабміні на посаді очільника МінТОТа

Міністр який має відношення до Олександрії продовжить роботу у Кабміні на посаді очільника МінТОТа

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, який має відношення до Олександрії та очолював Кіровоградську обласну державну адміністрацію за президенства В. Ющенка, продовжить роботу у Кабміні на посаді очільника Мін ТОТа, повідомляють «Олександрійські новини».

Інформацію про такий заклик Петра Порошенка до чинних керівників міністерств, оприлюднило Громадське телебачення.

У списку призначених президентом міністрів є і Вадим Черниш. Повний список цих призначень цитує «Новое время»: «За квотою БПП і президента в уряд призначені: віце-прем’єр-міністри Павло Розенко та Володимир Кістіон; віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе; міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів; міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик; міністр закордонних справ Павло Клімкін; міністр інформаційної політики Юрій Стець; міністр інфраструктури Володимир Омелян; міністр культури Євген Нищук; міністр оборони Степан Полторак; міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко; міністр соціальної політики Андрій Рева; міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш; міністр з питань ветеранів Ірина Фріз; міністр кабінету міністрів Олександр Саєнко».

Нагадаємо, що Черниш Вадим Олегович народився 16 жовтня 1971 року в селищі Казанка Миколаївської області, проте з дитячих років жив у Олександрії. З 1999 до 2005 року працював адвокатом в м. Олександрії. Неодноразово представляв Олександрію в Кіровоградській обласній раді.

З березня 2005 по серпень 2006 рр. працював заступником голови Кіровоградської облдержадміністрації з гуманітарних питань.

З серпня 2006 по листопад 2007 рр. очолював Кіровоградську обласну державну адміністрацію.

Перед призначенням, був керівником неурядової організації "Центр з вивчення проблем безпеки та протидії відмиванню коштів", м. Київ.

0    650     24.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!