Новини

на попередню сторiнку

Обласний водоканал на Кіровоградщині замовив аудит тарифів на воду за 50 тисяч гривень у фірми, яка має збитки

Обласний водоканал на Кіровоградщині замовив аудит тарифів на воду за 50 тисяч гривень у фірми, яка має збитки

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро – Кіровоград» замовило фірмі з Кропивницького на безконкурсній основі, провести аудит тарифів на водопостачання, повідомляють «Олександрійські новини».

Загалом оприлюднена закупівля має назву: «Перевірка правильності складання розрахунків тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік у відповідності до вимог постанови НКРЕКП від 10.03.2016 №302 «Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», які розраховані ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Розкриття пропозицій за допороговою закупівлею відбулось сьогодні, 22 квітня. Підприємство кваліфікує переможця. Поки що у реєстрі пропозицій є тільки одна фірма – приватна аудиторська фірма «АС-Аудит».

За інформацією аналітичної системи Youcontrol, фірма має єдиного бенефіціара і керівника Марину Ускову – аудитора. Як зазначається у фінансовій звітності підприємства, за 2017 рік, чистий дохід від реалізації послуг склав 280 – 290 тисяч гривень. Причому фірма показала у 2017 році збиток у розмірі 150-140 тисяч гривень. У 2016 році збиток складав 20 тисяч гривень.

Скріншот з сайту Youcontrol


0    653     22.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!