Новини

на попередню сторiнку

У Кіровоградські області запрошують на службу до податкової міліції

У Кіровоградські області запрошують на службу до податкової міліції

У Кіровоградські області запрошують на службу до податкової міліції, повідомляють «Олександрійські новини».

Головне управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області  запрошує на службу до оперативних та слідчих підрозділів податкової міліції молодих чоловіків, придатних до служби в армії, віком до 28 років, які мають повну вищу економічну або юридичну освіту та стаж роботи за одним із вказаних напрямків, - інформують в головному управлінні.

При працевлаштуванні до оперативних підрозділів податкової міліції перевага надається кандидатам, які мають досвід роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності, досвід аналітичної роботи та роботи з базами даних, мають високий рівень користування комп’ютерною технікою, досвід роботи у правоохоронних органах, - зазначають у фіскальній службі.

При працевлаштуванні на службу до слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області перевага надається кандидатам, які мають досвід роботи у сфері юриспруденції та/чи у правоохоронних органах на посадах слідчих, мають високий рівень користування комп’ютерною технікою.

За довідками з питань працевлаштування звертатися до відділу по роботі з персоналом ГУ ДФС у Кіровоградській області за телефоном 36-69-32.


0    434     22.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!