Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії говорять про дискваліфікацію звання Почесного громадянина (відео)

В Олександрії говорять про дискваліфікацію звання Почесного громадянина (відео)

У черговому випуску відеоблогу журналіста Віктора Голобородька «У п’ятницю», пролунав заклик обирати Почесного громадянина міста електронним голосуванням і застосовувати для оцінки значимості кандидатів у «новітньому пантеоні героїв міста» не за зачиненими дверима у виконкомі, а відкрито спілкуючись із людьми.

«Варто згадати те, що і секретар міськради Богоявленська і радник міського голови, і всі хто тільки не є їздили по всім усюдам, в тому числі в Іспанію, Ізраїль, намагались набиратись якогось досвіду з електронного урядування. А у нас ця система електронного урядування в місті Олександрії практично ніяк не працює. Жоден житель міста Олександрії не може проголосувати за громадський бюджет чи висловити думку з іншого питання», - говорить журналісту відеоблозі.


Журналіст ставить під сумнів авторитетність цього інституту, спираючись на висловлювання міської влади про те, що достойних кандидатур немає.

«Інститут почесних громадян…. Чи не дискваліфікований самими людьми тому, що якщо немає таких подань або їх було там один-два-три і вони були абсолютно не підходящі», - запитує журналіст.

Нагадаємо, журналіст, редактор місцевого видання «Городжской курьер/Міський кур’єр» Віктор Голобородько започаткував запропонував обговорення цікавих подій міста у відеоблозі «У п’ятницю з Голобородьком». Вийшло декілька випусків, в тому числі про підсумки виборів Президента в Олександрії.


Другий випуск, записаний у місті Дніпро про пресу, політиків і взаєморозуміння.


0    587     19.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!