Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії вперше відкрилась квест-кімната з таємницями від фараонів Єгипту (фото)

В Олександрії вперше відкрилась квест-кімната з таємницями від фараонів Єгипту (фото)

В Олександрії відкрилась перша в місті квест-кімната «Таємниця фараона», повідомляють «Олександрійські новини». Відкриття відбулося сьогодні, 19 квітня. Першими мандрівниками квесту стали учні школи № 9.

Квест-кімната працює безкоштовно протягом 3-х місяців. Відвідати квест-кімнату можна з вівторка по суботу з 9.00 до 17.00. Час необхідний для проходження складає 60 хвилин.

Розмальовували кімнату працівники бібліотеки для юнацтва. Головний предмет пошуку - мумію - створив відомий художник Олександр Охапкін, викладач Олександрійської дитячої художньої школи.

"Найкращі моменти життя нашого складаються з незабутніх вражень та незабутніх спогадів. Тож перша в Олександрії квест-кімната "Таємниця фараона" в бібліотеці для юнацтва - це саме те місце, де можна весело та з користю провести час. Щоб знайти всі відгадки, потрібно лише логічно мислити, діяти без остраху, бути дружніми та уважними, аби віднайти всі загадки, які саме вам залишили найкращі археологи, науковці, історики світу» - розповіла Світлана Пріхно, завідуюча бібліотекою для юнацтва.

Бажано починати квест групою від 2 до 7 чоловік.

Щоб стати учасником, треба зателефонувати та зареєструватись за номером (068) 4615122.

0    970     19.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!