Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії командир авіаторів став на коліна перед прапором військової частини, коли прощався із службою (фото)

В Олександрії командир авіаторів став на коліна перед прапором військової частини, коли прощався із службою (фото)

Командир військової частини 2269 Національної гвардії України, полковник Руслан Яковлєв, став на коліна перед прапором, коли прощався із службою. Він очолював Гвардійську авіаційну базу з липня 2015, повідомляють «Олександрійські новини».

«Руслан Петрович розпочав службу в частині 12 серпня 1996 року, пройшовши шлях від льотчика-штурмана до командира частини. Має класну кваліфікацію льотчика першого класу», -пишуть на фейсбук-сторінці частини.

«В цей період до штату частини вводяться нові підрозділи, збільшується кількість особового складу частини, опановуються нові зразки авіаційної техніки.

За цей час він зміг створити міцний колектив, удосконалити вміння і навички всього особового складу, зберегти та примножити військові та авіаційні традиції.

За самовідданість та високий професіоналізм, вірність Військовій присязі, зразкове виконання службових обов’язків нагороджений відзнаками Міністерства Внутрішніх Справ: нагрудним знаком «За відзнаку в службі» та власною вогнепальною зброєю.

Після оголошення наказу командувача Національної гвардії України, полковник Яковлєв, за військовою традицією, вставши на коліно, прощався з Бойовим Прапором, який він отримав з рук президента України 24 серпня 2015 року в Києві під час відзначення Дня Незалежності України.
В своєму виступі Руслан Петрович подякував особовому складу частини за плідну співпрацю та побажав успіхів у подальшій службі.

Обов’язки командира військової частини 2269 буде виконувати полковник Бульдович Віталій Володимирович, який займає посаду заступника командира військової частини 2269», - повідомляє сторінка у фейсбук ВЧ 2269 національної Гвардії України

Фото військової частини 2269


0    738     19.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!