Новини

на попередню сторiнку

Рятувальники Кіровоградщини проводитимуть цілодобовий моніторинг на виборчих дільницях

Рятувальники Кіровоградщини проводитимуть цілодобовий моніторинг на виборчих дільницях

Рятувальники Кіровоградщини проводитимуть цілодобовий моніторинг ситуації на виборчих дільницях та інших об’єктах, пов’язаних із проведенням виборів Президента України, повідомляють «Олександрійські новини».
В Україні та Кіровоградські області зокрема, запроваджується цілодобовий моніторинг обстановки та своєчасне інформування про надзвичайні ситуації і події на об’єктах, безпосередньо причетних до виборчого процесу, повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.
Передбачено також оперативне реагування на всі загрози у зонах відповідальності; чергування особового складу на виборчих дільницях у складі координаційних груп при Нацполіції та взаємодію з органами влади і службами цивільного захисту.
Заплановано здійснювати контроль за несенням служби в органах управління і підрозділах, готовність чергових сил, піротехнічних розрахунків та груп радіаційно-хімічного захисту.
Особливий контроль буде також здійснюватися щодо чергування представників місцевих пожежних команд, а також на утримуванні резерву сил та засобів у пунктах дислокації.0    240     19.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!