Новини

на попередню сторiнку

Екс-секретар ради Вікторія Ставицька відмовилась від судових претензій до Олександрійської міськради

Екс-секретар ради Вікторія Ставицька відмовилась від судових претензій до Олександрійської міськради

Екс-секретар Олександрійської міської ради Вікторія Ставицька відмовилась від судових претензій до Олександрійської міськради щодо поновлення на роботі, повідомляють «Олександрійські новини».

Рішення суду щодо розгляду справи ухвалено Олександрійським міськрайонним судом 12 квітня.

З ухвали суду відомо, що представник позивача 22 березня надіслав до суду клопотання про залишення адміністративного позову без розгляду та повернення сплаченого позивачем судового збору при поданні позову. У клопотанні також було зазначено, що проведення судового засідання, вона вважає можливим за відсутності позивача та представника позивача.

«Адміністративний позов до міського голови м. Олександрії третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Олександрійська міська рада Кіровоградської області, про визнання звільнення незаконним та поновлення на роботі - залишити без розгляду відповідно до поданої представником позивача заяви», - зазначено в ухвалі суду.

Нагадаємо, що раніше, у коментарі «Олександрійським новинам», Вікторія Ставицька повідомляла, що у неї немає бажання отримувати компенсацію з бюджету за незаконне звільнення.

“У мене немає мети отримати якісь компенсації, бо це буде виплата з бюджету міста і я з самого початку говорила, що мета мого позову — не гроші. Я взагалі не ініціювала розгляд справи і сама здивувалась коли отримала ці документи. Вже пройшло практично 5 років і свого часу ми вже довели у суді, що рішення було незаконним”, —  прокоментувала В. Ставицька.

Нагадаємо, раніше, ми повідомляли, що в Олександрії відновлюється після 5 років перерви суд по позову екс-секретаря міської ради Вікторії Ставицької.


0    419     19.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!