Новини

на попередню сторiнку

Екс-міністр енергетики з Олександрії Едуард Ставицький постійний гість офісу Коломойського в Ізраїлі

Екс-міністр енергетики з Олександрії Едуард Ставицький постійний гість офісу Коломойського в Ізраїлі

Екс-міністр енергетики Едуард Ставицький, який відомий тим, що має родинні та бізнес-зв’язки із Олександрією, приїздив до офісу Коломойського в Ізраїлі. У великому розслідуванні журналістів програми «Схеми», він фігурує як один із постійних візитерів бізнес-центру де розташовано офіс Ігоря Коломойського, повідомляють «Олександрійські новини».

У розслідуванні програми «Схеми» зазначається: «Саме там, на набережній, журналісти знову помітили чоловіка в білому кашкеті, який раніше виходив із бізнес-центру, де розташований офіс олігарха Коломойського.

Щоправда, чоловік уже був без сонцезахисних окулярів. У ньому «Схеми» впізнали Едуарда Ставицького – екс-міністра екології та природних ресурсів і екс-міністра енергетики та вугільної промисловості уряду за президентства Віктора Януковича.

Він залишив Україну після перемоги Революції гідності. А в березні 2014 року під час обшуків у приміщеннях Ставицького, за словами правоохоронців, було знайдено сорок кілограмів золота, більше ніж чотири мільйони доларів готівкою та понад десять коштовних годинників.

Згодом від українських правоохоронців також стало відомо, що Едуард Ставицький отримав ізраїльське громадянство, а разом із ним – і паспорт на ім’я Натан Розенберг. Він досі переховується від офіційного слідства в Ізраїлі.

В Україні екс-міністра енергетики підозрюють у зловживанні службовим становищем під час відчуження «Межигір’я». Хоча сам він неодноразово підкреслював, що справу проти нього вважає сфабрикованою, а сам він у ній є «стерильним», - розповідають журналісти.

Журналісти спілкувались із І.Коломойським, який підтвердив зустрічі із Едуардом Ставицьким, а от Едуард Ставицький такі зустрічі заперечив.

«Коломойський рішуче заперечив, що обговорював будь-які бізнес питання із екс-міністром Едуардом Ставицьким – якого «Схеми» двічі фіксували біля його офісу.

– Ми також декілька разів бачили, що Едуард Ставицький приїжджав до вас…

– Ставицький тут живе уже шостий рік. Ми з ним спілкуємось.

– Тобто він до вас приїжджав минулої п’ятниці і позаминулої?

– Ми з ним спілкуємось постійно. Кожної п’ятниці. У шаббат ми з ним спілкуємось.

– Ну він до шаббату приїжджав.

– У нас із ним немає жодного бізнесу, жодних справ, ми завжди зустрічаємося в шаббат. У нас є майданчик, де ми відзначаємо шаббат. Ми з ним спілкуємося досить регулярно, але ніякого бізнесу, ніяких справ не маємо і жодні питання, пов’язані із його проблемами, не обговорюємо. Я маю на увазі ті, що склалися за результатами його роботи в Кабміні, чи де він там працював. У Кабміні часів Януковича.


Однак сам Ставицький заперечив, що спілкувався з Коломойським: спершу заявив, що був відсутній у згадані дні в Ізраїлі. Та після згадки журналіста про те, що його бачили, він почав пригадувати – що таке було можливо.

– Ви відвідували 5 і 12 квітня офіс Коломойського Ігоря в Ізраїлі. Хотів запитати, з яких причин? Минулої п’ятниці й позаминулої п’ятниці.

– Ні, такого не могло бути. Я був якраз не в Ізраїлі взагалі.

– У Герцлії, ви відвідували, ми вас бачили просто.

– Ви бачили мене?

–Так-так.

– Не знаю… 12-го, може, я заходив…


Почувши, що його помітили біля будівлі, де розміщений офіс Коломойського, Едуард Ставицький почав питати про деталі і всіляко ухилявся від прямої відповіді.

– А який офіс? Я з паном Коломойським взагалі зараз не спілкувався.

– 12 квітня і 5 квітня. Десь післяобідній час, близько 17:00. 5 квітня ви самі приїхали, а 12-го були в компанії трьох чоловіків.

– Я йшов в інше місце. Там же на першому поверсі, я не пам’ятаю… А там в пана Коломойського офіс?

– Так.

– А на якому поверсі і де саме?

– На останньому.

– На останньому? Перепрошую. Не можу нічим допомогти вам.


Та, як помітила знімальна група, 12 квітня Ставицький від будівлі, де розташовується офіс Коломойського, поїхав окремо – як окремо поїхав і олігарх», повідомляють журналісти «Схем», яких цитує «Радіо Свобода».

Скріншоти із сайту "Радіо Свобода"

0    622     18.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!