Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії чиновники виконкому закупили 3 кілометри оптоволоконного кабелю за бюджетні кошти

В Олександрії чиновники виконкому закупили 3 кілометри оптоволоконного кабелю за бюджетні кошти

Чиновники управління справами Олександрійської міської ради придбали цілий комплект технологічного обладнання у складі якого 3,2 кілометри оптичного кабелю, повідомляють «Олександрійські новини».

Відповідна закупівля оприлюднена у відкритій системі публічних закупівель «Прозорро». Закупівля відбувалась за процедурою «звіт про укладений договір», тобто на безконкурентній основі.

У тексті договору зазначено перелік обладнання, яке вимірюється в кількості одиниць або метрах, а в закупівлі позначено, що здійснюється придбання 4034 одиниць.

Мова йде про придбання за бюджетні кошти 750 метрів оптичного кабелю маркування ОКтД012, патчкорда, оптичного боксу, кінцевої оптичної розетки та оптичного кабелю ОКЛ8 з живленням та тросом для підвісу. Саме остання позиція – це 3,2 кілометри. Імовірно, що саме ця частина закупівлі є вартісною, оскільки в середньому схожі за характеристиками оптичні кабелі коштують не дешевше 20-25 гривень за метр. Специфікація закупівлі не розписана по вартості кожного придбання, тому оцінити відповідність ринковим цінам закупівлі, неможливо.


Варто зазначити, що кабельну продукцію такого спрямування випускають різноманітні підприємства, з яких найвідоміше - Одеський кабельний завод «Одескабель». Підприємство також продає гуртом та у роздріб свою продукцію будь-яким постачальникам, як зазначено на сайті виробника.


Продавцем кабелю та іншого обладнання для управління справами є фізична особа-підприємець Світлана Станіславівна Чечітко.

За інформацією аналітичної системи Youcontrol, підприємець є одним із засновників ТОВ «ТРК «КТМ «Плюс», разом із Чечітко Станіславом Прокоповичем та Чечітко Сергієм Станіславовичем.


У свою чергу один із засновників цього сімейного бізнесу – Станіслав Чечітко – є засновником ТОВ «ТРК «Кабельні телевізійні мережі», яка має постійні безконкурентні закупівлі з міською радою на телекомунікаційні послуги та «Телевізійні послуги» з висвітлення діяльності влади. Всього, ця фірма заробила на тендерах за три роки 255 720 гривень з бюджету.

0    568     18.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!