Новини

на попередню сторiнку

Новий випуск телепрограми телевізійники записали у найкрасивішому будинку Олександрії із зірковим гостем

Новий випуск телепрограми телевізійники записали у найкрасивішому будинку Олександрії із зірковим гостем

Новий випуск програми «Олександрія-сьогодні», який вийде в ефір сьогодні, 17 квітня на телеканалі «Вітер», телевізійники записали у найкрасивішому будинку Олександрії, що збудований у химерному стилі модерн, повідомляють «Олександрійські новини».

Трансляція програми запланована на сьогодні, о 20.15. Гостем програми є відомий український співак, композитор, народний артист України, фронтмен гурту «Мандри» Сергій Фоменко.

«Ми записували програму у ланудж-зоні готельно-туристичного комплексу «Дом Пищевича». Це наша перша спроба записати інтерв’ю у цьому історичному і відомому більшості олександрійців, місці. Чудове місце із затишною атмосферою. Ідеальне — для цікавої бесіди і зустрічей. Сподіваємось, що наш телепроект будуть і надалі підтримувати наші партнери із готельно-туристичного комплексу і ці локації будуть пожвавлювати звичний відеоряд програми», - розповів автор програми журналіст Віктор Голобородько.


Фото з інтер’єру

«У новому випуску програми ми спілкувались із С. Фоменком про українську музику, про те чому він сам перейшов на спілкування та створення пісень українською і чому вважає сучасні події дуже схожими на ті, які відбувались 100 років тому.

Дуже проста і дуже розумна людина. Інтелектуал, але говорить простою і зрозумілою мовою. Сподіваюсь, що олександрійцям це інтерв'ю буде цікавим, тим більше там він говорить і про свою малу батьківщину, яку дуже любить», - проанонсував випуск автор програми.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що гурт «Мандри» влітку зніматимуть кліп до нової пісні у Косівці Олександрійського району. 

Нагадаємо, Сергій Фоменко нещодавно побував в Олександрії та Кропивницькому. На Кіровоградщині фронтмен «Мандрів» провів творчі зустрічі і записав декілька телевізійних інтерв’ю.

0    703     17.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!