Новини

на попередню сторiнку

Гурт «Мандри» влітку зніматимуть кліп до нової пісні у Косівці Олександрійського району (відео)

Гурт «Мандри» влітку зніматимуть кліп до нової пісні у Косівці Олександрійського району (відео)

Фронтмен «Мандрів» Сергій Фоменко запланував на літо зйомки кліпу до нової пісні в селі Косівка Олександрійського району. У цьому селі пройшло дитинство артиста, тут народилась його. Про це музикант, автор пісень, народний артист України Сергій Фоменко розповів журналістам «Олександрійських новин» під час зйомок нового випуску програми «Олександрія - сьогодні».

Випуск програми відбудеться у четвер, о 20.15 у ефірі телерадіокомпанії «Вітер» у кабельних мережах та ефірному мовленні міст Олександрії та Кропивницького.

 «Я хочу зняти в Косівці кліп. У мене є кілька пісень написаних. Вони будуть мати всеукраїнську популярність… Я хочу з земляками зняти кліп. Цей рік був дуже важкий: багато проектів і просто часу не вистачило. Будемо мати влітку трохи часу», - розповів Сергій Фоменко, анонсуючи нові роботи гурту.

Лідер гурту «Мандри» планує провести один із концертів нового гастрольного туру по містах України, в тому числі в Олександрії. «Обов’язково приїдемо в Олександрію», - підкреслив під час інтерв’ю С. Фоменко.


Нагадаємо, Сергій Фоменко нещодавно побував в Олександрії та Кропивницькому. На Кіровоградщині фронтмен «Мандрів» провів творчі зустрічі і записав декілька телевізійних інтерв’ю.Фото Максима Отченаша
0    1008     16.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!