Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському виборчому окрузі укомплектовано 15% дільничних комісій, інші – доукомплектовуються

В Олександрійському виборчому окрузі укомплектовано 15% дільничних комісій, інші – доукомплектовуються

В Олександрійському виборчому окрузі сьогодні укомплектовано повністю 15% дільничних виборчих комісій для проведення повторного голосування на виборах Президента. На інших дільницях не вистачає по 1-3 членів комісій, повідомляють «Олександрійські новини».

Станом на ранок 15 квітня, комісія активно працює над доукомплектацією комісій і планується проведення на вечір засідання окружної комісії. На цьому засіданні має бути остаточно сформовано склад дільничних комісій в окрузі.

Інформацію підтвердили «Олександрійським новинам» в окружній комісії.

Нагадаємо, що формування складу дільничних виборчих комісій з виборів Президента України для організації підготовки та проведення повторного голосування на звичайних та спеціальних виборчих дільницях.

У відповідності до частини 8 статті 85 Закону «Про вибори Президента України» та відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року, не пізніш як за п’ять днів до дня повторного голосування формується склад ДВК. Таким чином це має бути 15 квітня, включно.

За інформацією координаторки спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зої Лебідь, найбільша кількість кандидатур у члени ДВК не вистачає у ТВО №100 (центр – м. Бобринець). Тут комісія повинна знайти і оформити через подання 1008 осіб.

0    935     15.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!