Новини

на попередню сторiнку

Погода на вихідні та понеділок 15 квітня

Погода на вихідні та понеділок 15 квітня

У суботу в Олександрії  буде хмарна погода увесь день. Уночі йтиме дощ. Вранці розпогодиться, та більше цього дня опадів не передбачається.

Температура повітря вдень +8…+12, вночі +10…+13. 

Атмосферний тиск становитиме 749-751 мм рт.ст. 

Вітер північний від 2.4 до 4.5 м/с.

Народний прогноз погоди:  Церква відзначає день святого Іони, святителя Інокентія і преподобного Іпатія. У народі Іпатій вшановується як помічник при безплідді. Наші пращури продовжували спостерігати за перелітними птахами і робити висновки про майбутню погоду. Якщо перелітні птахи хохляться, то хорошої погоди не чекай; після прильоту довго не щебечуть - на холод; раптово замовкли - до грози.


У неділю в Олександрії сонце буде рідко з'являтися з-за хмар. Вранці йтиме сильний дощ, який до середини дня повинен послабшати і через деякий час закінчитися.

Температура повітря вдень +6…+12, вночі +7…+10. 

Атмосферний тиск становитиме 750-751 мм рт.ст. 

Вітер північний від 2.9 до 4.8 м/с.

Народний прогноз погоди: 14 квітня відзначається день пам'яті Марії Єгипетської. У народі святу називали Марія Запали Сніг, Марія - заграй ярки, Марія - пусті щі. Щоб дізнатись про літо, спостерігали за нічним небом: якщо ніч ясна і тече тепла вода, то літо буде тепле і сухе. У цей час розпускається бузок, вилізають лісові мурашки.


У понеділок в Олександрії протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Дрібний дощ йтиме весь час. У другій половині дня він посилиться і не заспокоїться до самого вечора.

Температура повітря вдень +6…+9, вночі +6…+9. 

Атмосферний тиск становитиме 749 мм рт.ст. 

Вітер північний до 4,3 - 5,5 м/с.

Народний прогноз погоди: 15 квітня вшановується пам'ять преподобного Тита чудотворця і мученика Полікарпа. У народі Тита називали Льодоломом, оскільки у цей час розкриваються від льоду річки. До середини квітня виходили зимові припаси. У народі говорили: "Нічого немає, ні кришки, ні зерна, ні краплі"; "Полікарпів день - початок безхліб'я". Наші пращури вважали: якщо у цей день весняні води течуть повільно, лід тоне, значить буде тяжко людям у цьому році.


Фото"Pixabay"

Джерело"Синоптик"

0    513     12.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!