Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії рятувальники нагадали перехожим правила безпеки у весняний період (фото)

В Олександрії рятувальники нагадали перехожим правила безпеки у весняний період (фото)

В Олександрії рятувальники нагадали перехожим правила безпеки у весняний період, повідомляють «Олександрійські новини».

11 квітня працівники Служби порятунку провели роз’яснювальну роботу щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки у побуті, - інформує прес-служба Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Рятувальники спілкувались з мешканцями Олександрії про основні причини виникнення пожеж у житловому секторі, про те, як їх уникнути та як поводитись, якщо стали свідком пожежі або ж займання сталось у вашій оселі. Фахівці пожежно-рятувальної служби наголосили громадянам, що небезпечно розкладати вогнища біля житлових і господарських будівель, спалювати суху траву на відкритих територіях, користуватись несправними побутовими електроприладами, розпалювати груби чи печі, якщо вони несправні, зазначають у прес-службі.

Не оминули у розмові з жителями райцентру і питання безпеки в екосистемах, оскільки тепла весняна погода сприяє відпочинку на природі. Рятувальники наголосили на обережності при розведенні багать та при відпочинку біля водойм.

Крім того, працівники Служби порятунку закликали громадян бути уважними й обережними, оскільки нерідко під час відпочинку та господарських робіт на присадибних ділянках й городах виявляють боєприпаси часів Другої світової війни. Усім громадянам по завершенню розмови рятувальники вручили застерігаючі листівки з правилами поведінки у різних ситуаціях, - зазначають рятівники.

Фото прес-служби У ДСНС
0    1597     12.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!