Новини

на попередню сторiнку

Олег Ляшко закликав не підтримувати Зеленського і Порошенка

Олег Ляшко закликав не підтримувати Зеленського і Порошенка

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко не буде підтримувати жодного з кандидатів у Президенти, які вийшли до другого туру виборів. Виступаючи у парламенті у вівторок, він заявив, що «боротьба не закінчується», а цілі його та його команди залишаються незмінними, повідомляють «Олександрійські новини».

Схожу інформацію оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук керівник обласної організації Партії Олега Ляшка, заступник Олександрійського міського голови Сергій Гриценко: «Лідер Партії Олег Ляшко провів робочу нараду на якій були підведені попередні підсумки президентської кампанії 2019. Важливе рішення яке було прийняте: Радикальна Партія Олега Ляшка не буде підтримувати жодного з кандидатів на посаду президента України у другому турі».


Як повідомляє інформаційна агенція «Центральноукраїнське бюро новин», у своєму зверненні лідер «радикалів» чітко позначив свою позицію: «Ні я, ні наша команда не підтримуємо жодного з кандидатів, жодного з тих, хто сьогодні є, ми не підтримуємо», – наголосив Ляшко.

«Хто б не був Президентом, ми не дамо йому почивати на лаврах, ми не дамо йому дрімати, і будемо жорстко контролювати владу», – додав він.

Олег Ляшко також подякував більш ніж мільйону виборців, які віддали за нього свої голоси.

«Ми не підведемо, можете нам вірити. Боротьба не закінчується. Як казав британський прем’єр Вінстон Черчилль: “Що таке перемога? Це з оптимізмом рухатися від поразки до поразки. Якщо ти не відчуєш смаку поразки, ти ніколи не зрозумієш, що таке перемога”. Наші перемоги, українці, попереду», – зазначив лідер Радикальної партії.

Політик нагадав про цілий пакет законопроектів від «радикалів», спрямований на те, щоб «дати розвиток економіці, збільшення добробуту українців, збільшення зарплат, відновлення виробництва, відновлення поваги до людей праці».

«Ми пропонуємо альтернативу – шлях розвитку країни: відновлення економіки, наведення порядку в країні, наведення порядку у владі, дисципліни, відповідальності влади перед громадянами», – зазначив він.

Нагадаємо, другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня. Українці обиратимуть між шоуменом Володимиром Зеленським та чинним Президентом Петром Порошенком.

Важливе рішення яке було прийняте: Радикальна Партія Олега Ляшка не буде підтримувати жодного з кандидатів на посаду президента України у другому турі.

0    3319     11.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!