Новини

на попередню сторiнку

Молоді Кіровоградщини нагадали, що селфі з бюлетенем – це штраф 5100 гривень і кримінальна відповідальність (фото)

Молоді Кіровоградщини нагадали, що селфі з бюлетенем – це штраф 5100 гривень і кримінальна відповідальність (фото)

За фотозйомку бюлетенів під час виборів передбачена кримінальна відповідальність. Селфі з бюлетенем карається штрафом, які і намагання винести бюлетень чи отримати гроші або подарунки під час голосування, повідомляють «Олександрійські новини».

Про це повідомив керівник юстиції Вадим Гуцул під час проведення семінару для студентів кооперативного коледжу економіки і права, спільно з омбудсменом із захисту виборчих прав «Громадянської мережі «Опора» у Кіровоградській області Євгеном Гурницьким, інформує прес-служба ГТУЮ у Кіровоградській області.

Щодо штрафів, то за селфування із виборчими документом доведеться сплатити чималу суму коштів, оскільки законодавство вважає це неприпустимою дією громадянина. «Йдеться про суму від 1700 грн до 5100 грн. Тож фотографуватися на дільниці не рекомендую», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

 «Аналогічний штраф також доведеться сплатити й за передачу або отримання грошей чи подарунків за голосування. Окрім цього, покарання доведеться понести й за намагання винести бюлетень за межі виборчої дільниці», - наголосив Євген Гурницький.

Нагадаємо, що у неділю, 21 квітня, відбудеться другий тур виборів Президента України.

За необхідності до 15 квітня включно, є можливість змінити місце голосування. Для цього потрібно звернутися до органу ведення Реєстру виборців і подати відповідну заяву. Окрім цього, з собою потрібно мати й документи, які підтверджують необхідність зміни. Це може бути довідка з місця навчання або роботи, посвідчення про відрядження, проїзні документи, договір оренди житла тощо, інформує прес-служба ГТУЮ у Кіровоградській області.


0    846     11.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!