Новини

на попередню сторiнку

Нацгвардієць з Олександрії виборов перше місце на Всеукраїнських змаганнях (відео)

Нацгвардієць з Олександрії виборов перше місце на Всеукраїнських змаганнях (відео)

Нацгвардієць з Олександрії виборов перше місце на Всеукраїнських змаганнях серед представників Збройних сил України та інших військових формувань, повідомляють «Олександрійські новини».

Нацгвардієць Олександр Артемюк на чемпіонаті силових структур захищав честь не лише своєї військової частини, але й усієї Нацгвардії України. 

Перед тим як потрапити на чемпіонат, Олександр Артемюк, пройшов складний кваліфікаційний відбір. На завершальному етапі нацгвардійцю з Олександрії протистояло сім суперників із різних силових структур. Нацгвардієць провів три поєдинки і виборов золото у ваговій категорії до 95 кілограмів. 

«Була велика підтримка з командування Нацгвардії. І саме головне, на цих змаганнях був присутній головний начфіз Нацгвардії України полковник Ліщиня Сергій Вікторович, і він давав настанови, що тільки вперед, ніяких назад немає», - згадує Олександр Артемюк, переможець Всеукраїнських змагань серед військовослужбовців.

Золото олександрійця допомогло збірній команді Нацгвардії посісти перше місце на всеукраїнських змаганнях із військово-спортивного багатоборства.0    1186     11.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!