Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині патрульна поліція проводить огляд вулично-дорожньої мережі (фото)

На Кіровоградщині патрульна поліція проводить огляд вулично-дорожньої мережі (фото)

На Кіровоградщині патрульна поліція проводить огляд вулично-дорожньої мережі, повідомляють «Олександрійські новини».

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Кіровоградщини спільно з працівниками облавтодору та комунальних підприємств продовжують практичний етап весняного комісійного огляду, - інформують на сторінці фейсбук патрульна поліція Кіровоградської області.

Спільні комісії інспекторів визначаються з необхідними обсягами ремонтних робіт та заходами з ліквідації недоліків щодо експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі в межах видатків, визначених на поточний рік.

Зокрема патрульні поліцейські фіксують стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, забезпечення видимості технічних засобів організації дорожнього руху. Особливу увагу патрульні приділяють аварійно-небезпечним ділянкам дороги, місцям концентрації ДТП та залізничним переїздам, - зазначають у поліції.

За результатами проведеного огляду станом на 9 квітня інспектори видали керівникам дорожньо-комунальних та залізничних організацій 23 вимоги (приписи) на усунення виявлених недоліків. До адміністративної відповідальності притягнули 33 посадові особи.

Щонайменше 11 пропозицій щодо покращання організації дорожнього руху патрульні направили до органів місцевої влади та місцевого самоврядування.

Фото з сторінки фейсбук патрульної поліції.

0    916     10.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!