Новини

на попередню сторiнку

Грейдер придбаний Приютівською громадою Кіровоградщини, використають для відновлення польових доріг (відео)

Грейдер придбаний Приютівською громадою Кіровоградщини, використають для відновлення польових доріг (відео)

Придбаний в Приютівській ОТГ Олександрійського району, грейдер, використають для грейдерування польових доріг, повідомляють «Олександрійські новини».

Громада придбала його за кошти державного бюджету. Їх отримала на соціально-економічний розвиток. На початку 2019 року оголосили тендер, і вже у квітні нову техніку привезли і передали у Приютівку.

«80 відсотків доріг громади – це дороги польові. І після кожного дощу потребують грейдерування. також, як показала остання зима, у нас у громаді має бути своя особиста техніка для того, щоб не чекали від когось допомоги, а могли самостійно вирішувати питання прибирання снігу, коли це необхідно», - прокоментував. Андрій Коломійцев, голова Приютівської громади.

Сучасний грейдер білоруського виробництва має стандартну комплектацію і відповідає державним нормам, матиме всі необхідні особливості для роботи у польових умовах.

«Перед тим, як оголошувати тендер, дуже багато радились з дорожніми службами. Нам порадили придбати саме такий грейдер, який має вагу 14 тонн. Це самий оптимальний варіант, коли він і простий у використанні, і також його недорого ремонтувати, його утримання недороге», - говорить А. Коломійцев.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Приютівська громада Кіровоградщини придбала власний грейдер за 2,6 мільйони гривень


0    1181     09.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!