Спортсмени з Олександрії перемогли на обласному чемпіонаті з кікбоксингу WAKO

09.04.2019 00:00:000 переглядівАвтор: admin
/news/23246-sportsmeni-z-oleksandriyi-peremogli-na-oblasnomu-chempionati-z-kikboksingu-wako

Спортсмени з Олександрії перемогли на обласному чемпіонаті з кікбоксингу WAKO, повідомляють «Олександрійські новини».

Cьомого квітня на базі школи № 35 міста Кропивницького, з метою визначення найсильнішого, зібрались п’ять місцевих команд та представники Вільшанки і Олександрії. Загальна кількість учасників змагань склала 81 спортсмен. Тридцять шість хлопців ПСК «Захист» змагались в розділах кік-лайт, лоу-кік, фул-контакт та К-1, – інформують на офіційному сайті патріотично-спортивного клубу «Захист».

За підсумками змагань команда нашого клубу зайняла перше загальнокомандне місце у медальному заліку.

Свій вклад у скарбничку ПСК «Захист» внесли:

1-е місце: Денис Мунтянов, Максим Піхайльонок, Богдан Ластівка, Борислав Корнілов, Олександр Шкарупа, Ярослав Андрієнко, Максим Рубан, Дмитро Кучеренко, Олексій Тарасенко;

2-е місце: Ярослав Ділієв, Максим Гриценко, Олександр Колядич, Данило Яковенко, Назар Чирва, Ілля Дячук, Сергій Садівський, Андрій Седляр, Андрій Шевченко, Нікіта Більчич;

3-е місце:  Данило Сідоренко, Денис Рапота.

Нашу команду підготували тренери Андрій Ярошевский, Сергій Торожнюк, Олексій Кравченко, Артем Скрипник.