Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині за минулий рік стали більше купувати споживчих товарів на 1,7% (інфографіка)

На Кіровоградщині за минулий рік стали більше купувати споживчих товарів на 1,7% (інфографіка)

На Кіровоградщині за минулий рік стали більше купувати споживчих товарів на 1,7%, повідомляють «Олександрійські новини».

Підприємствами області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у 2018 році реалізовано споживчих товарів на суму 11473 мільйони гривень, що в порівнянних цінах на 1,7% більше, ніж у 2017 році, — інформує Н. Гарник, перший заступник начальника Головного Управління статистики у Кіровоградській області.

Продаж продовольчих товарів у загальному обсязі роздрібного товарообороту займав 50,6%, непродовольчих – 49,4%. Найбільшу частку серед продажу продовольчих товарів у торговій мережі займали напої алкогольні, вироби кондитерські, м’ясопродукти, вироби тютюнові, молокопродукти, включаючи сир; серед непродовольчих товарів – товари фармацевтичні, бензин моторний, газ стиснений та скраплений для автомобілів, аудіо- та відеообладнання, включаючи телекомунікаційне устаткування, автомобілі та автотовари, побутові електротовари та освітлювальне приладдя, товари парфумерно-косметичні, газойлі (паливо дизельне), - зазначає заступник начальника.

Частка продажу товарів, що вироблені на території України, становила 65,5% усіх реалізованих товарів у торговій мережі підприємств області.0    507     09.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!