Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські активісти підтримали акцію кампанії #СтопЗеРеванш

Олександрійські активісти підтримали акцію кампанії #СтопЗеРеванш

Олександрійські активісти підтримали акцію кампанії #СтопЗеРеванш і розклеїли листівки в яких закликають уважно поставитись до вибору очільника держави. Активісти наголошують, що вони не є представниками жодного з кандидатів і просто намагаються обговорювати та закликають до вільного обговорення громадян, повідомляють «Олександрійські новини».

На думку активістів «Відсічі», громадянам необхідно знати про те, що «актор Зеленський – це не персонаж Голобородько» та те, що образ «простого хлопця з народу» - це не є інформація, на підставі якої можна зробити неупереджений висновок.

«Ми не пропагуємо нікого і ні за що. Ми не закликаємо голосувати чи не голосувати. Люди просто мають знати правду – хто, кого і чому підтримує, хто кому і як платить гроші. На нашу думку, тут прямий зв'язок з Ігорем Коломойським. Серіал «Слуга народу» знято за кошти? Кошти заплатили не бідні люди. Ті, хто платить за цю кампанію, за серіал, за існування каналу, мабуть, сподіваються отримати результат із цього всього. Ми хотіли б, щоб люди були поінформовані, а не просто спирались на фрагменти телесеріалу під час виборчої кампанії. Бо коли цитують як аргумент цитати із серіалів, замість передвиборчих програм чи публічних виступів - це серйозна загроза громадянському суспільству», - прокоментували свої дії активісти.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що довіреною особою кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського в Олександрійському виборчому окрузі № 103 став В’ячеслав Севастяненко, який є керівником комунального позашкільного закладу.


0    1187     08.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!