Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії нелегальну зброю можна здати без кримінального і адміністративного покарання

В Олександрії нелегальну зброю можна здати без кримінального і адміністративного покарання

В Олександрії можна без кримінального і адміністративного покарання здати незареєстровану зброю. Місячник добровільної здачі зброї триватиме до 30 квітня, повідомляють «Олександрійські новини».

«Останнім часом збільшується кількість злочинів та надзвичайних подій, пов'язаних з використанням незареєстрованої зброї та боєприпасів. Саме тому на території міста Олександрії з 1 квітня по 30 квітня, проводиться «Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».

Саме у цей період кожен громадянин має можливість звернутися до чергової частини Олександрійського відділу поліції або ж до інспектора дозвільної системи з письмовою чи усною заявою про здачу незареєстрованої зброї, яку надалі є можливість зареєструвати на своє ім'я, згідно із чинним законодавством», - повідомив подробиці пропозиції правоохоронців для громадян, інспектор дозвільної системи Олександрійського відділу поліції Артем Марцофей.

Здати зброю можна за адресою: Олександрія, вулиця 6 грудня, 49, приміщення Олександрійського міського відділу поліції.

«Ми пропонуємо всім, хто має нелегальну зброю, що може зберігатись вдома чи в іншому місці, здати її. Невідомо як нею можуть розпорядиться інші. Цей громадянський вчинок може врятувати чиєсь життя. Також під час місячника, громадяни не отримають жодного покарання за те, що вони володіли незаконно зброєю. Нагадаю, що зброя в Україні реєструється. Є обмеження на її володіння», - уточнив інспектор дозвільної системи.

0    783     08.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!