Новини

на попередню сторiнку

Екс-заступник міського голови Олександрії міняє квартиру на Севастополь чи інші міста Криму (фото)

Екс-заступник міського голови Олександрії міняє квартиру на Севастополь чи інші міста Криму (фото)

Екс-заступник Олександрійського міського голови Ольга Чумак, яка нині є керівником Олександрійського музейного центру в Олександрії, оприлюднила оголошення про продаж за 25 тисяч доларів чи обмін на житло у Севастополі, власної квартири, повідомляють «Олександрійські новини».

В оголошенні зазначено наступне: «Меняю квартиру в Александрии на Севастополь или другие города Крыма».

На сторінці оголошення зазначено фото і контакт Ольги Чумак.

Нагадаємо, нещодавно Ольга Чумак була призначена Центральною виборчою комісією головою Олександрійської окружної виборчої комісії від кандидата у президенти Олександра Вілкула. Вона має тісний зв'язок із донькою, яка проживає на окупованій території Криму та бере безпосередню участь у діях окупаційної влади.

Нагадаємо, що донька Ольги Чумак - Вікторія Багмет - є учасницею скандальної оборудки із комунальним ринком в Олександрії. Вона також обрана у Севастопольську політраду «Единой России». Разом із відомим очільником окупантів, так званим «Главой республики Крым» Сергієм Аксьоновим балотувалась та брала активну участь у виборчій кампанії на стороні антиукраїнських сил. Була і є активним учасником «партійного будівництва» партії «Единая Россия» на окупованій українській території, як партійний функціонер на зарплату із посадою заступника керівника регіонального відділення – начальника відділу партійного будівництва.


0    1971     08.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!