Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі модернізують одну з ключових електропідстанцій на Кіровоградщині

В Олександрійському районі модернізують одну з ключових електропідстанцій на Кіровоградщині

В Олександрійському районі модернізують електропідстанцію, яка є однією з ключових на Кіровоградщині, зокрема в інвестиційній програмі ПрАТ «Кіровоградобленерго» у 2019 році. Заплановано модернізацію підстанції класу напруги 150\35\10(6) кВ в Олександрійському районі під назвою «ПТО», повідомляють «Олександрійські новини».

Також «Кіровоградобленерго» планує встановити нове обладнання та підвищити надійність на підстанції «Березівка» у Маловисківському районі, «Компаніївка», «Сільмаш» у селищі Новому, «Південно-Східну» і «Центральну» у місті Кропивницький.

«Споживання зростає, а обладнання поступово зношується. Для того, аби все працювало на належному рівні, лише ремонтів і обслуговування недостатньо. Технічні заходи, які виконуються в рамках інвестиційної програми, дозволяють значно підвищувати надійність як окремих ланок мережі, так і енергетичної інфраструктури Кіровоградщини в цілому.

У 2019 році в області планується збудувати 18 кілометрів повітряних та кабельних ліній напругою 0,4 кВ та 10 кВ.

В Знам’янському і Кропивницькому районах та в місті Кропивницькому замінять більше 27 кілометрів непридатних до подальшої експлуатації повітряних ліній напругою 0.4 кВ із використанням самоутримного ізольованого проводу та більше 7 кілометрів кабельних ліній напругою 6-10 кВ.

В Світловодського районі і місті Кропивницькому буде реконструйовано 27 кілометрів повітряних ліній напругою 6-10 кВ.

5 нових розвантажувальних трансформаторних підстанцій з’являться у м. Кропивницькому та районі. В обласному центрі і м. Світловодську реконструюють 2 розподільчих пункти, а у селі Соколівському Кропивницького району – 2 трансформаторні підстанції 10/0,4 кВ. Також, у Кропивницькому буде проведена реконструкція 8 ТП 10/0,4 кВ», - пише на свій сторінці у фейсбук прес-секретар ПрАТ Кіровоградобленерго» Сергій Богомільчук

0    2218     05.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!