Новини

на попередню сторiнку

Журналіст запропонував віртуальні зустрічі щоп’ятниці на відеоканалі «Олександрійських новин» (відео)

Журналіст запропонував віртуальні зустрічі щоп’ятниці на відеоканалі «Олександрійських новин» (відео)

Олександрійський журналіст Віктор Голобородько запропонував віртуальні зустрічі щоп’ятниці на відеоканалі «Олександрійських новин». Перший випуск відеоблогу із назвою «Президентська арифметика», можна переглянути на ютюб-каналі «Олександрійських новин».

«Це експеримент, звісно і маю надію, що будуть відгуки і вони підкажуть як змінити цей формат спілкування із нашими глядачами і читачами. Чому я вирішив зробити такий відеоблог? Бо багато чого з особистих спостережень, які ґрунтуються на інформації з новин, залишається за кадром телесюжетів, стрічки новин. Викидати у смітник аналітику – це не правильно. Треба з цим працювати і про це говорити. Тим більше, що формат відеоблогу передбачає особисті спостереження і власні враження. Тому можна вийти за рамки новинарного інформування. А це завжди мені було цікаво – публіцистика, роздуми, порівняння.

Може це занадто гучно сказано, але спробуємо відродити аналітичні програми на місцевому рівні. А з часом, може знайдемо і інших ведучих для цього блогу. Це було б цікаво. Може і політики місцеві погодяться, може погодяться спілкуватись експертно і головне цікаво, місцеві лідери громадської думки.

Взагалі хотілось би з часом передати цю естафету комусь іншому. Бо маю намір розвивати напрямок створення чогось нового у відеокраєзнавстві, створенні програм про таємниці нашої історії», – прокоментував Віктор Голобородько.

У першому випуску розповідається про підсумки президентської кампанії в Олександрії. Хто програв та виграв? Хто здивував і хто отримав очікувану підтримку саме в місті Олександрії? Про це і трохи більше у п’ятихвилинному випуску блогу «У п’ятницю».


0    1899     05.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!