Новини

на попередню сторiнку

Приютівська громада Кіровоградщини замовила проект пішохідного мосту через Войнівське водосховище

Приютівська громада Кіровоградщини замовила проект пішохідного мосту через Войнівське водосховище

Проектно-пошукові роботи «Будівництво пішохідного мосту через річку Інгулець в селищі міського типу Приютівка», замовлені Приютівською об’єднаною громадою, повідомляють «Олександрійські новини».

«Поки що немає ні ескізів, ні конкретних інженерних рішень, але незабаром мають прибути на місце геологи, спеціалісти, які вивчатимуть ситуацію і дадуть першу оцінку», - прокоментував голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев.

Розробку проектно-пошукових робіт виконає приватний підприємець Алла Пирогова. Вона спеціалізується на цій сфері діяльності. За інформацією сайту z.texty.org.ua, у 2019 році вона отримала замовлення на розробку проектно-кошторисної документації, проходження експертизи та авторський нагляд за виконанням робіт на об'єкті "Капітальний ремонт другої частини приміщень "Жіночої консультації №1" по вул. Генерала Жадова, 23 корп. 2 в місті Кропивницький". У минулому році вона ж розробляла проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт об’єктів благоустрою території по вул. Карпенка - Карого в с. Соколівське Соколівської ОТГ, а також документацію з реставрації будівлі Кіровоградського міського художнього-меморіального музею ім. О.О.Осмьоркіна і чимало інших схожих за змістом, замовлень.

Вартість робіт складе за інформацією «Прозорро», 267 723 гривень. 30% коштів буде перерахована авансовим платежем і тільки після отримання повного пакету буде здійснено повний розрахунок.

Нагадаємо, А.Коломійцев висловлював думку про те, що необхідно з’єднати цукрозаводський район селища Приютівки із одним із найбільших населених пунктів Приютівської ОТГ – Войнівкою. Сьогодні вони сполучаються паромом, який пересувають жителі Войнівки і Приютівки, вручну.

Фото Олександрійських новин. Вигляд з берега Войнівки на іншу сторону Войнівського водосховища
0    2098     05.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!