Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщини до поліції здали 2 кулемети часів ІІ Світової війни

На Кіровоградщини до поліції здали 2 кулемети часів ІІ Світової війни

На Кіровоградщини до поліції здали 2 кулемети часів ІІ Світової війни, повідомляють «Олександрійські новини».

Громадяни продовжують добровільно здавати до підрозділів поліції зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, - інформує сектор дозвільної системи управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.

З початку проведення місячника добровільної здачі зброї 5 осіб звільнено від кримінальної та адміністративної відповідальності. До органів поліції здано близько 200 патронів до зброї армійських зразків, 2 кулемети часів ІІ Світової війни, 7 незареєстрованих мисливських гладкоствольних рушниць та мисливський нарізний карабін, 4 одиниці холодної зброї – саморобні ножі, а також кастет, - зазначають у поліції

Заходи триватимуть до 30 квітня. Зброю можна здати в органи поліції за місцем проживання. Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, що дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку, - нагадують поліцейські управління превентивної діяльності.


0    1590     05.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!