Новини

на попередню сторiнку

Приютівська громада Кіровоградщини придбала власний грейдер за 2,6 мільйони гривень (фото)

Приютівська громада Кіровоградщини придбала власний грейдер за 2,6 мільйони гривень (фото)

Приютівська об’єднана територіальна громада Кіровоградщини придбала власний грейдер за 2,6 мільйони гривень. Він буде використовуватись для розчищення доріг, планування ґрунтових сполучень, повідомляють «Олександрійські новини».

Інформацію про придбання підтверджує система Прозорро, де зазначено, що придбання було зроблено на відкритих торгах. Переможцем у постачанні став ТОВ "Торговий Дім Будшляхмаш".

«Спеціалізована техніка раніше не була у вжитку, виконана в стандартній комплектації, відповідає державним стандартам та екологічним нормам. Експлуатаційна вага автогрейдера BGD-140 становить 13 500 кг, потужність двигуна — 110 кВт, довжина грейдерного відвалу — 3 740 мм, поворотне коло — повноповоротний… Договір з переможцем тендеру був укладений 26 березня, а вже сьогодні (тобто 4 квітня – «ОН») грейдер було доставлено до ОТГ. Голова об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев особисто оглянув техніку, та переконався у доцільності придбання виробничої машини», - повідомляє gromada.org.ua.

Фото gromada.org.ua

0    1227     04.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!