Новини

на попередню сторiнку

Олександрія відзначає 125-річчя Дмитра Чижевського пленером письменників, художників та студентів (відео, фото)

Олександрія відзначає 125-річчя Дмитра Чижевського пленером письменників, художників та студентів (відео, фото)

Олександрія відзначає 125-річчя Дмитра Чижевського пленером письменників, художників та студентів. Перша зустріч відбулась у будинку родини Чижевських, в якому жив і формувався як особистість видатний вчений світового рівня, славіст, філософ, дослідник-лінгвіст, історик культури Дмитро Чижевський, повідомляють «Олександрійські новини».

У спілкуванні із творчою інтелігенцію області взяла участь дослідник життя Д.Чижевського, краєзнавець Надія Жахалова, а також член Національної спілки краєзнавців України Віктор Голобородько, директор Олександрійської районної централізованої бібліотечної системи Надія Чуянова.

Бібліотека розміщена у колишньому будинку Чижевських. Збереглись історична частина будинку, частково збереглись автентичні інтер'єри. На будинку є меморіальна дошка, яка згадує ім'я видатного вченого-земляка.

Про ідею і мету цього заходу розповіла Світлана Ушакова, завідуюча відділом мистецтв обласної бібліотеки імені Д.Чижевського.


Нагадаємо, Олександрійська міська рада ухвалили календар знаменних і пам’ятних дат міста Олександрії на 2019 рік де ім’я Дмитра Чижевського і 125 річчя з дня народження видатного вченого, славіста та філософа світового рівня не зазначено. За квітень місяць офіційний текст рішення взагалі не містить жодних повідомлень про визначні дати.




0    1550     04.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!