Новини

на попередню сторiнку

Комерсантку, що продавала в Олександрії контрафакт піймали, але не засудили

Комерсантку, що продавала в Олександрії контрафакт піймали, але не засудили

Комерсантку, що продавала в Олександрії контрафакт піймали, але не засудили, повідомляють «Олександрійські новини».

Постанова Олександрійського міськрайонного суду говорить, що жінка торгувала на центральному ринку у торговому контейнері «оптичними дисками з аудіо та відео матеріалами без контрольних марок, без даних упакування, тобто без відповідних дозвільних документів та маркувань, чим вчинила правопорушення, передбачене ч. 1 ст.164-9 КУпАП».

Проте суд вказав, що поліція не зазначила у протоколі про адміністративне правопорушення, яку саме статтю спеціального закону «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних» було порушено.

«Як вбачається з надісланих до суду матеріалів, вони містять протокол про адміністративне правопорушення, пояснення продавця, протокол огляду місця події, та рапорти оперуповноваженого УКР ГУНП в Кіровоградській області та слідчого СВ Олександрійського ВП ГУНП в Кіровоградській області. Будь-якого переліку вилученої продукції з ідентифікацією вилученого матеріали справи не містять, як і не містять інформації про місце зберігання», - зазначено у постанові суду.

Суд проте не звільнив від відповідальності, а направив справу про притягнення комерсантки до відповідальності в Олександрійський відділ поліції для дооформлення.

Постанова суду оскарженню не підлягає.

0    1354     04.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!