Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії шукають сім'ї, які мріють стати патронатними вихователями

В Олександрії шукають сім'ї, які мріють стати патронатними вихователями

В Олександрії шукають сім’ї які мріють стати патронатними вихователями, повідомляють «Олександрійські новини».

Для надання послуги патронату шукаємо сім’ї, які готові надати допомогу дітям, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка, — інформує Олександрійська міська рада.

Патронат включає в себе тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання її батьками складних життєвих обставин (безробіття, матеріально-побутових проблем, згубних звичок).

Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України, перебуває у зареєстрованому шлюбі, має досвід сімейного виховання дітей, житло (власне, орендоване чи на правах користування) і не має судимості. Крім того, патронатний вихователь повинен мати помічника із числа повнолітніх членів сім’ї.

Сім’я кандидатів у патронатні вихователі зобов’язана зібрати та надати відповідний пакет документів, а також пройти спеціальне навчання, яке відбувається в декілька етапів.

До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років. Оптимальний термін перебування дитини в патронатній сім’ї визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.

Патронатний вихователь є членом міждисциплінарної команди, до якої також входять спеціалісти служби у справах дітей, центру соціальних служб, медичних та освітніх закладів. Команда фахівців надає комплекс послуг і дитині, і її сім’ї для того, щоб виправити складну ситуацію в родині і повернути туди дитину, попередивши тим самим соціальне сирітство.

За надання послуг сімейного патронату патронатний вихователь щомісяця отримує винагороду у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (на даний час ця сума складає 9 тисяч 605 грн) та соціальну допомогу на утримання і виховання дитини в розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку (від 0 до 6 років – 3252, від 6 до 18 років – 4054).

Тож якщо ви – подружжя з досвідом виховання власних дітей, проживаєте на спільній житловій площі в місті Олександрія, маєте час і любите працювати з дітьми та хочете стати патронатними вихователями, звертайтеся до Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: проспект Соборний, 59 кабінет 406 (міська рада), контактний телефон: 7-23-88.

Фото «Pixabay»


0    1522     03.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!