Новини

на попередню сторiнку

Жителі Кіровоградщини активно освоюють мобільний банкінг

Жителі Кіровоградщини активно освоюють мобільний банкінг

Жителі Кіровоградщини активно освоюють мобільний банкінг, повідомляють «Олександрійські новини».

За останній рік українці в півтора раза активніше стали користуватися смартфонами для оплати рахунків та інших фінансових операцій. Якщо в березні 2018 року в мобільній версії Приват24 було зафіксовано 8,9 мільйона транзакцій, то за підсумками березня 2019 року кількість операцій, проведених через мобільний банк, перевищила 15,8 мільйона, — інформує прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області.

За даними ПриватБанку, сьогодні через мобільний Приват24 щомісяця здійснюється вдвічі більше операцій, ніж через каси банку – 15,8 мільйона проти 7,7 мільйона транзакцій. Водночас мобільний Приват24 поки що поступається за популярністю терміналам самообслуговування ПриватБанку, через які українці здійснюють понад 29 мільйонів фінансових операцій на місяць, — зазначають у прес-службі.

Жителі Кіровоградщини теж активно освоюють мобільний банкінг. Як свідчить статистика, у першому кварталі минулого року вони здійснили майже 108 тисяч транзакцій в мобільній версії Приват24. За аналогічний період нинішнього року  було здійснено майже 187 тисяч операцій через мобільний банкінг. 

Фото прес-служби ПриватБанку у Кіровоградській області


0    1493     03.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!