Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відкриють новий майданчик з міні-футболу біля найбільшої школи міста (фото)

В Олександрії відкриють новий майданчик з міні-футболу біля найбільшої школи міста (фото)

Біля Олександрійського колегіуму офіційно відкриють новий майданчик для гри в міні-футбол зі штучним покриттям, повідомляють «Олександрійські новини».

Початок заходу заплановано на 10.00. Заплановано участь голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, очільники міської та обласної влади, керівництво колегіуму.

Новий майданчик буде використовуватись для проведення навчальних занять учнів колегіуму. Також тут зможуть навчати дітей тренери Дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Планується також можливість використання майданчику для занять громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування.

Майданчик збудовано за спільного фінансування з державного і міського бюджету. З міського бюджету профінансовано 749,5 тисяч гривень. 

Роботи з будівництва розпочато у листопаді 2018 року. Загальна вартість виконаних робіт склала 1499 тисячі гривень.

Діти які навчаються у колегіумі мають значні досягнення у футболі. У травні 2018 року, команда Олександрійського колегіуму стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», учасниками фіналу Всеукраїнського етапу.

Юні футболісти колегіуму стали переможцями міського етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» та переможцями і призерами багатьох інших змагань.

0    1288     02.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!