Новини

на попередню сторiнку

Олександріцям стало відомо про всеукраїнську операцію “Пішохід”

Олександріцям стало відомо про всеукраїнську операцію “Пішохід”

Олександріцям стало відомо про всеукраїнську операцію “Пішохід”, повідомляють «Олександрійські новини».

Від сьогодні по всій Україні проводяться профілактичні відпрацювання, щоб запобігти загибелі та травмуванню пішоходів на дорозі, - інформує патрульна поліція у Кіровоградській області на сторінці фейсбук.

Питання які підіймають патрульні поліцейські з приводу заходу

  • Чому такі заходи важливі? 

Щодня поліцейські фіксують сотні порушень ПДР пішоходами та водіями. Нерідко такі порушення мають фатальні наслідки, однак більшість громадян не усвідомлюють усієї небезпеки, на яку себе наражають.

  • Яка їхня мета? 

Привчити пішоходів неухильно дотримуватися ПДР, а саме: переходити проїжджу частину лише у спеціально відведених для цього місцях з дотриманням правил особистої безпеки, а також нагадати водіям про надання переваги у русі пішоходам на пішохідних переходах та регульованих перехрестях.

  • Що чекає усіх учасників дорожнього руху?

- посилена інформаційна-роз’яснювальна робота від патрульних, аби підвищити рівень виховання суспільства у сфері безпеки дорожнього руху і власної відповідальності;

- особлива увага приділятиметься вихованню молодого покоління (хоч патрульні на постійній основі відвідують навчальні заклади і проводять заняття з учнями, операція “Пішохід” — це ще один привід нагадати дітям про найважливіше: ПДР, правила безпечної поведінки на дорозі та важливість наявності у пішохода світловідбиваючих елементів, флікерів).

«Долучайтеся до заходів й будьте відповідальними учасниками дорожнього руху. Зробимо наші дороги безпечним разом!», - закликають патрульні поліцейські.

Інфографіка з сторінки фейсбук патрульної поліції 


0    804     02.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!